O nas

image
round-pattern
Poznajmy się

mgr Oliwia Ćwiklińska

Absolwentka psychologii (specjalność społeczna) na Uniwersytecie Szczecińskim oraz przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Merito w Szczecinie. Praktyki i doświadczenie w pracy z dziećmi rozpoczęła już w liceum na wolontariacie w świetlicach środowiskowych, a w trakcie studiów w przedszkolach integracyjnych pod okiem interdyscyplinarnych specjalistów. Terapeutka TUS I i II stopnia (trening umiejętności społecznych) oraz TZA (trening zastępowania agresji). Prowadzi również szkolenia z ww terapii. Ukończyła Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, jest w trakcie Rocznej Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej w specjalności dzieci i młodzieży. Pracuje obecnie również w szkole podstawowej spełniając rolę psychologa. Współautorka “Mój pierwszy dziennik – emocje, wdzięczność uważność”. Współautorka artykułów w magazynie dla rodziców “Magazyn Dzieci”. Obszar pracy, w którym odnajduje się najlepiej to zaburzenia emocjonalne, zaburzenia zachowania (CD, ODD) w szczególności te związane z agresją oraz zaburzenia neurorozwojowe (ASD, ADHD). Przyjmuje dzieci w wieku od 3. do 18. roku życia, a także udziela konsultacji rodzicielskich.
image
round-pattern
Poznajmy się

mgr Maja Błażkiewicz

Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) i pedagogiki ogólnoakademickiej (opiekuńczo-resocjalizacyjnej) na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła Studium Terapii Dzieci i Młodzieży oraz jest trenerem umiejętności społecznych. Jest w trakcie szkolenie z prowadzenia terapii poznawczo-behawioralnej. Posiada przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do pracy w poradniach specjalistycznych i placówkach oświaty. Pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zdobyła w przedszkolu niepublicznym oraz w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – dzięki pracy z dziećmi w grupach różnorodnych pod względem wieku, środowiska oraz potrzeb, posiada szeroki zakres wiedzy o funkcjonowaniu, rozwoju oraz możliwościach dzieci. Aktualnie, jest psychologiem i członkiem zespołu specjalistycznego w Przedszkolach Publicznych Nr 4, nr 30 i nr 72 w Szczecinie. Pracuje w gabinecie prywatnym, w którym prowadzi terapię psychologiczną dzieci od 3 roku życia. Stale się rozwija w obszarze pracy z dziećmi. Najlepiej odnajduje się w pracy z trudnościami relacyjnymi, emocjonalnymi, adaptacyjnymi i tymi, które są związane z funkcjonowaniem w grupie rówieśniczej, w rodzinie i innych środowiskach dziecka.

Kontakt z nami

Dlaczego warto nas wybrać

Jaka jest nasza
misja

Nie zwlekaj aż zdrowie psychiczne twoich dzieci samo się naprawi!

Doświadczenie

Nasza praktyka obejmuje liczne udane terapie co potwierdza naszą skuteczność i zaangażowanie w pomoc psychologiczną.

Misja

Poprawa jakości zdrowia psychicznego dzieci to nasza główna misja.

Nauka

Poprawa jakości zdrowia psychicznego dzieci to nasza główna misja. Staramy się ciągle rozwijać i szkolić, aby pomoc, której udzielamy była na najwyższym poziomie.

round-pattern2